Freak Park w Będzinie – nasza opinia

Freak Park w Będzinie – nasza opinia

15 listopada 2021 0 przez Nasza droga do

Freak Park w Będzinie – nasza opinia. Jedni mówią na niego park trampolin, inni park rozrywki, w sumie i trampoliny i masę atrakcji znajdziecie w Freak Park’u!

Do Freak Park’u otrzymaliśmy zaproszenie od samego parku, łap naszą świeżą opinię i relację, póki emocje jeszcze nie opadły!

 

Freak Park w Będzinie – nasza opinia

Dojazd do Freak Parku z Rudy Śląskiej zajął nam około 25 minut. Pod parkiem znajduje się duży parking, w związku z czym nie było problemu z zaparkowaniem auta. Po wejściu natrafiamy do kas, gdzie sympatyczna obsługa przekazuje nam antypoślizgowe skarpetki do skakania (jeśli swoich nie macie można je zakupić właśnie tam) i opaski upoważniające do wejścia. 

Freak Park park trampolin w Będzinie

 

Osoby oczekujące na swoje pociechy spokojnie mogą wejść schodami na pięterko i usadowić się na wygodnych krzesłach, korzystając z tutejszej kawiarenki. Uprzedzam, że podają bardzo smaczne rzeczy do jedzenia i do picia, poniżej zdjęcie z przykładowymi smakowitościami. Arbuzowa lemoniada skradła nasze serce <3

Freak Park park trampolin w Będzinie (5)

 

Pamiętaj, że w takich miejscach są również urządzane urodziny, dlatego polecam być w takich chwilach  wyrozumiałym dla obsługi :) jest co ogarniać!

Po przetestowaniu wszystkich atrakcji w Freak Park’u w Będzinie musimy przyznać, że narzekać nie mieliśmy na co. Park odwiedza dużo ludzi, jednak park jest na tyle duży, że te osoby rozpraszają się po całym parku.

A co do atrakcji w Freak Park’u oprócz trampolin znajdziecie, m.in.:

  • Małpi Gaj ze szklanymi mostami i fikuśnymi zjeżdżalniami, w tym kamikaze
  • mega poduchę do skoków
  • baseny z gąbkami
  • ścianki wspinaczkowe
  • tyrolkę
  • dmuchany kręciołek
  • kosze do grania
  • ścianki z grami
  • równoważni
  • strefę malucha

Zjeżdżalnia kamikaze, jak i zjazd tyrolski, są dostępne dla osób o wzroście powyżej 120 cm. Ze względu na to, że obowiązuje tutaj też kategoria wiekowa, atrakcje te nie są dostępne dla dorosłych. Całość zrobiona na wysokim poziomie, zabawy było na tyle aż brakło nam sił. Rewelacja!

Poniżej zobaczysz kilka zdjęć z Freak Park’u, udało się zrobić kilka zdjęć bez innych osób, no bo wiecie RODO ;)

Freak Park park trampolin w Będzinie

Freak Park park trampolin w Będzinie

Freak Park park trampolin w Będzinie

 

Mamy i film z naszego pobytu!

ZOBACZ JAK TAM JEST FAJNIE ⇓⇓⇓ KLIK W FILM ⇓⇓⇓

Aktualny cennik i oferty znajdziecie na stronie Freak Park’u

 

 

Print Friendly, PDF & Email