Poczuj się piękniej!

Poczuj się piękniej!

25 grudnia 2017 2 przez Nasza droga do

W związku z tym, że ostatnio upadłam na zdrowiu, to i mój wygląd na tym ucierpiał. A często właśnie tak jest, że jak źle się czujemy, to nasz wygląd jednocześnie cierpi, jak i nasza samoocena. „Poczuj się piękniej!” – na pewno zrobię wszystko, by poczuć się w przyszłym roku może nie piękniej, a po prostu lepiej!

 

poczuj się piękniej

 

Blada skóra, podkrążone oczy, suche i bolące gdzieniegdzie miejsca, wypadające włosy, łamiące się paznokcie, to tylko kilka wymienionych przeze mnie objawów anemii, które mam. Powiem szczerze, nigdy w życiu nie było ze mną tak źle, jak teraz. Anemia mi dała w kość, moje poronienie.

 

I jak tu czuć się pięknie?

 

Tak, zawsze mogę pójść do salonu piękności, z których większość tam rzeczy jest od activeshop.com.pl, wtedy na bank poczuję się lepiej. Firma ta jest największym producentem, importerem i exporterem wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich w Europie. A wiecie jak wyglądają salony? Jak już położycie się na super wygodnym łóżku i poddacie się jakiemuś zabiegowi kosmetycznemu, to z takiego łóżka nie chce się w ogóle już zejść. Zawsze jak wychodziłam od fryzjera czy od salonu kosmetycznego, to czułam się ładniejsza, no dobra prócz jednej sytuacji, w której fryzjerka spieprzyła mi włosy. Ale na szczęście był to tylko jeden raz. Nic tak nie polepszy ci humoru jak profesjonalnie wykonana usługa. Nawet domowe SPA się przy tym chowa. Pod wpływem pozytywnych bodźców i wygody, można poczuć się również lepiej i piękniej, dlatego moim zdaniem salony piękności powinny inwestować w dobrej jakości wyposażenia.

 

poczuj się piękniej

 

Ja jednak chciałabym czuć się dobrze na co dzień, spojrzeć na swoje odbicie w lustrze i znów się sobie podobać, widzieć siebie zdrową! Nie, nie mam depresji. Czuję się jednak słabo. Ostatnie zdarzenia dały mi pod koniec roku popalić. 

Macie dziewczyny jakiś sprawdzony sposób na to by czuć się piękniej?

 

 

Print Friendly, PDF & Email